Buradasınız : Anasayfa »  Manşet » CHP’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon

CHP’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon

CHP’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon

CHP Merkez Yürütme Kurulu tarafından alınan karar Parti Meclisinde görüşüldü. Yapılan açıklama ile bazı ilçe ve illerde atama yapılarak belediye başkan adayları belirlendi.
CHP, Parti Meclisinde alınan kara sonrası yapılan açıkamaya göre; Bodrum CHP Belediye Başkanı adayı Mehmet Kocadon oldu.

Mehmet Kocadon’da yazılı bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle;
Partimizin karar organlarının bugün kesinleştirdiği Bodrum Belediye Başkanlığı adaylığım artık resmiyet kazanmıştır. Hiçbir hesap ve hiçbir pazarlık konusuna yer vermeden, tek önceliğimizin Bodrum olduğu bilinciyle hareket ettiğimiz adaylık sürecimizin, Başta Bodrum olmak üzere, Muğlamıza ve ülkemize olumlu sonuçlar doğurmasını ve hayırlı olmasını diliyorum.
Çok genç yaşlarda atıldığım siyaset yaşamımda, halkımızdan ve onların önceliklerinden bir an bile taviz vermeden, bizi biz yapan değerlerimizi geleceğe taşımayı amaç edinen ve geleneklerini bilen, yaşayan ve bunun yanında çağdaş dünyadan kopmayan, ilkeli, dürüst ve cesur bir kuşağın önünü açacak, onlara bu anlamda örnek olacak siyasi ve sosyal politikaların örnek uygulayıcısı olmaya çalıştım.
Halkımızla buluşan, beraber çalışan ve aramızda samimi ve sıcak bir duygu birliği oluşmasına neden olan bir belediyecilik ve yerel yönetim anlayışını hayata geçirmek için verdiğimiz uğraş, sonuçları itibariyle, ne kadar doğru ve öncü bir siyasi rol üstlendiğimizin kanıtı olarak halkımızdan yoğun bir ilgiyle karşılık görmektedir.
Kamuoyunun nabzını tutmak için bugüne kadar yapılan anketlerin sonuçlarına baktığımızda, öncelikle ve önemle yerel değerler üzerinden ve halkımızdan kopmadan, onlarla birlikte yürüttüğümüz yönetim anlayışımızın ne kadar doğru ve benimsenen bir model olarak öne çıktığını ve toplumumuzun geniş bir kesimi tarafından büyük bir memnuniyetle destek bulduğunu görmenin sevincini yaşıyorum.
Bodrum Halkı Mehmet Kocadon’u çok seviyor, tıpkı benim de onları çok sevdiğim gibi. Bunun örneklerini de hep yaşadık. Bırakın belediye başkanı olmamı, daha başka zorlukları yaşarken bile ne kadar sevildiğimi, Bodrum Halkı bana ve tüm Türkiye’ye gösterdi. Ben bu sevgiye layık olmak için üstleneceğim görevi, partimizle ve ekibimizle birlikte, tüm Yarımada halkımızı kucaklayarak, gece gündüz çalışıp en iyi şekilde yerine getireceğiz.
Değerli Bodrumlu hemşerilerim bilmelidirler ki; bizler, yine ve yeniden Cumhuriyet’in ilkelerini yaşatan bir Türkiye için bu yola çıktık. Bu amaçla, Bodrum’un ülkemize de güzel bir örnek olacağına inanıyorum. Adaylığım, bütün halkımıza ve ülkeme hayırlı olsun.
Hem parti büyüklerime hem de parti örgütüme teşekkür ediyor ve beni siyasi yaşamım boyunca destekleyen çok değerli Bodrum Yarımadası Halkına minnetlerimi sunuyorum. İnşallah Bodrum Yarımadası bu yerel seçimlerde alacağı sonuçla, Türkiye’nin geleceğine bir ışık, bir umut olur…
Saygılarımla
Mehmet KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı

© 2000 - 2015 Bodrum Haber 2000, Tüm haklar saklıdır.

Yukarı