Buradasınız : Anasayfa » Bodrum Güncel » Ayhan Karahan

Ayhan Karahan

Ayhan Karahan

Gazetemiz köşe yazarlarından, Bodrum Yurttaş İnsiyatifi sözcüsü Ayhan Karahan’ın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor.
Doktoru ve refakatçilerinin önemli bir ricası var:
“Çarpma sonucu başında oluşan ödemin dağılması hayati önem taşımakta.
Bu nedenle ziyaretçilerin odaya girmesi yasaklanmıştır.
Gerekli bilgi doktorundan ve refakatçilerinden alınabilir.”

Ayhan Karahan, 48 UH 679 plakalı motosiklet ile Torba Mahallesi’nden Bodrum’a gelirken, Emre Yumşak’ın kullandığı 48 VR 233 plakalı otomobilin çarpması sonucu başından ve çeşitli yerlerinden yaralandı.

Alınan bilgiye göre, otomobil sürücü Emre Yumşak’ın 100 promil alkollü ve ehliyetsiz olduğu, kaza sonrası yardım etmesi gerekirken olay yerinden kaçtığı tespit edildi. Ayhan Karahan’a ilk yardımı yoldan geçen vatandaşlar yapıp ambulans çağırdı. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Karahan yoğun bakımda tedavi altına alındı ve ilk müdahaleyi Beyin Cerrahı Op. Dr. Ender Tabur yaptı. Motosiklet kullanırken kask takmadığı saplanan Ayhan Karahan’ın, başında, sağ köprücük kemiğinde, kol ve bacaklarında kırıklar olduğu bildirildi.

EHLİYETSİZ VE ALKOLLÜ SÜRÜCÜ
Bodrum Yurttaş İnsiyatifi sözcüsü ve yazar Ayhan Karahan’nın ağır yaralanmasına neden olan ve kaza mahallinden kaçan ehliyetsiz sürücü Emre Yumşak, Bodrum Jandarma Timleri’nin yaptığı incelemeden iki saat sonra Yokuşbaşı Mahallesi’ndeki evinde yakalandı. Gözaltına alınan Emre Yumşak’ın 100 promil alkollü ve ehliyetsiz olduğu belirlendi. Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden Ayhan Karahan’a acil şifalar diliyoruz.

Son alınan bilgilere göre Ayhan Karahan yoğun bakımdan servise alındı. Sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Ziyaretçi kabul edilmiyor.

© 2000 - 2015 Bodrum Haber 2000, Tüm haklar saklıdır.

Yukarı